פתרונות גיבוי

תכנת גיבוי Veeam

גיבוי מכונות וירטואליות – Veeam Backup מהי מערכת גיבוי Veeam Backup ? Veeam Backup, היא תכנת גיבוי שנבנתה למטרה ספציפית והיא לגבות מכונות וירטואליות. התוכנה יודעת לגבות מכונות של וגם של Hyper-V ומסוגלת לגבות מערכות שבהן מכונות משני הסוגים גם יחד.

Veeam Availability Suite v8

מהדורה V8 של Veeam גיבוי ורפליקציה Veeam Version 8 –  היא תוכנה לביצוע גיבוי של מכונות וירטואליות. התוכנה מבצעת גיבוי וגם רפליקציה של המכונות וירטואליות ושחזור המכונות במקרה של כשל.

Arcserve UDP – פתרון גיבוי מבית CA 

פתרון הגיבוי של CA (מערכת הגנת נתונים מאוחדת) נועדה לתת מענה לכלל צרכי הגיבוי והשחזור של הלקוחות.

התאוששות מאסון DR

המושג DR או בעברית התאוששות מאסון משמעותו מדיניות או תוכנית מוכנה מראש שבה מוגדירים מראש מה הוא התהליך שתשתית המחשוב צריכה לעבור במקרה של תקלה שגורמת לעצירת עבודת המחשוב וזאת כדי לחזור לתפקוד או כדי שתשתית המחשוב לא תחדל מלעבוד.

CA arcserve UDP

פתרון הגיבוי החדש של CA (מערכת הגנת נתונים מאוחדת) שנועד לתת מענה לכלל צרכי הגיבוי והשחזור של הלקוחות.

גיבוי ושחזור תחנת עבודה – RestoreIT 2014

התוכנה שתציל אותך מאתחול (פירמוט) תחנת העבודה וממחיקת כל התוכן שלה.

RestoreIT היא תוכנה המותקנת על תחנת עבודה ומבצעת גיבוי מתוחכם של תחנת העבודה במטרה להחזיר את המחשב לקדמותו לאחר נזק הנגרם מווירוס או כדי לשחזר חומר שהיה על התחנה בעבר ונמחק.

שמירת המידע העסקי

האם המידע העסקי יכול להעלם? המידע העסקי הוא הלב של העסק. אי אפשר להשאיר אותו ליד הגורל. חייבים לקחת את הגורל לידיים ולוודא שבמידה ומערכת המחשוב נעלמת המידע לא ילך איתה.

Veeam backup

About Veeam Software Veeam Software, a premier-level VMware Technology Alliance Partner, develops innovative software to manage VMware vSphere. Veeam vPower™ provides advanced Virtualization-Powered Data Protection™