קידום אתרים אורגני ( Organic S.E.O ) עוסק בפעולות הלגיטימיות שכדאי לעשות עבור אתר אינטרנט (או דף אינטרנט) במטרה לקדם את מיקומו בתוצאות מנועי חיפוש.

משמעות המילה אורגני במובן זה היא שפעולות הקידום נעשות באמצעים ישרים, הוגנים, הגונים ובלי להשתמש במניפולציות שונות שמטרתן לקדם את הדף באמצעים מלאכותיים מבלי לשפר איכותו מנקודת ראות המחפשים.

SEO - קידום אתרים אורגני

למה צריך קידום אתרים אורגני, מה רע בקידום אחר ?

בקידום אורגני, איכות הדף אמורה לגרום לאנשים להתעניין בו באמת. דף הכתוב כך, יישאר במיקום גבוה לאורך זמן בעוד שקידום המבוסס על טריקים, מסתכן בכך שגוגל תגלה את ההונאה ולא רק שלא תקדם את הדף אלא תעניש (באמצעות הורדת הדרוג) את דף, את האתר שבתוכו הוא יושב, ואפילו את האתרים שאליהם הוא מצביע.

מנגנון הערכת הדפים של גוגל

מנגנון ה-"פייג' ראנק" (PAGE RANK) של גוגל, הוא מנגנון תיעדוף שמדרג את הדפים לפי התאמתם לשאלה ובעצם מנסה לנחש מה המחפשים היו מעדיפים.

בתחילת הדרך לקה המנגנון בשגיאות, שנוצלו על ידי בוני אתרים שרצו לקצר את הדרך ולדחוף את הדף שלהם למעלה למרות שלא הייתה לכך הצדקה מבחינת מה שהמחפשים היו רוצים לראות.

גוגל השקיע הרבה מאמץ כדי ללמוד את השיטות הלא הוגנות שבהן מנסים מקדמי אתרים להונות את מנגנון הדירוג של גוגל במטרה לבטל את ההשפעה של שיטות אלה על מיקום הדפים.

איך עושים קידום אתרים אורגני ?

יכול להיות, שעדיין יש כמה "פטנטים" שאפשר ליישם כדי לקדם דף באופן מלאכותי אלא שגוגל שומרת בסוד את הדרכים בהם היא פועלת כדי למגר את התופעה ובאופן כללי מבקשת מבעלי האתרים להיות הוגנים.

גוגל "מענישה" דפים ואתרים שבהם היא מגלה ניסיונות לרמות את המנגנון ששלה.  ויותר מזה, גוגל גם מורידה את הדרוג של אתרים שמקושרים לאתרים כאלה.

מבחינת קידום, גוגל מסבירה מאוד בפשטות איך צריך לבנות דף ומבהירה שלא כדאי לנסות לרמות.

ולומר את האמת, יש קורלציה בין מה שגוגל מצפה ובין מה שהמחפש היה רוצה לראות כך שכתיבה נכונה של דף האינטרנט תגרום למחפש לקרוא את הכתוב בו ולשהות יותר זמן בדף ובמקביל תגרום לגוגל להעלות את מיקום הדף.

איך אני יכול לקדם את האתר שלי?

"התוכן הוא המלך", אתה חייב מישהו שיכניס לדפים שלך תוכן איכותי, מקורי וייחודי.  אם אין לך מישהו כזה אצל בארגון, אתה מוזמן לפנות לחברת דבש ולבקש הצעת מחיר לעבודת כתיבת חומר מקדמת.

בחברת דבש עוסקים בקידום באמצעות כתיבה אמיתית

חברת דבש עוסקת במתן שירותי קידום אתרים באמצעות כתיבה יוצרת ממוקדת מטרה לפי כל כללי מנועי החיפוש .

שלבי הקידום:

  1. לימוד תחום הלקוח ואיתור מילות החיפוש בהן משתמשים הלקוחות שלו.
  2. סקר מצב לאיתור מיקום דפי הלקוח בתוצאות החיפושים בנושאים החשובים ללקוח.
  3. כתיבה מחדש של דפי האינטרנט או תיקון של דפים קיימים.
  4. מעקב אחר מיקום הדפים בתוצאות חיפוש בהם מעוניין הלקוח.

פנה אלינו:

התקשר לדבש 04-6222266 ובקש את יוסי או את ליאת וקבע פגישת הכרות.