דבש מספקת שרותי אחסון לאתרי אינטרנט על שרתים שברשותה.

יתרונות אחסון אתרים על שרתי דבש

סינון כל התעבורה ממזיקים
דבש מפעילה ציוד ייחודי ותוכנות שמתעדכנות כל 10 דקות לצורך סינון בזמן אמת של התעבורה אל האתר ומהאתר ונותנת הגנה מפני וירוסים, עלוקות, תולעים וסוסים טרויאניים לכל האתרים המאוחסנים.

סינון הדואר האלקטרוני מוירוסים
דבש מבצעת בדיקה, ניקוי וסינון של וירוסים ועלוקות מהדואר הנכנס והיוצא בכל האתרים.

סינון דואר זבל
נכון להיום מעל 90% מתעבורת הדואר האלקטרוני בעולם מוצפת על ידי דברי דואר ששולחות חברות מפוקפקות שמנסות למכור לנו מוצרים שספק רב אם יש בהם ממש. דבש מבצעת סינון וירוסים חינם על כל תיבות הדואר ומספקת שרותי סינון תיבות הדואר מפני דואר זבל בתשלום.

חסימת פעילות האקרים
מערכת מיוחדת שדבש רכשה מבצעת זיהוי וחסימה של ניסיונות חדירה בידי האקרים. המערכת יודעת לחסום למעלה מאלף סוגים של שיטות פריצה, לדוגמא: התקפות Dos ו-Ddos. למערכת אינטליגנציה מלאכותית שמאפשרת לה ללמוד את התנהגות ההאקר ולחסום אותו.

שירות מקצועי
רוב אתרי האינטרנט מאוחסנים בשרתים שמערכת ההפעלה שלהם היא LINUX, בישראל מצויים מעט מאוד מומחים למערכת הפעלה זו, מכל מקום שניים מהם שותפים בחברת דבש.

זמינות אתר מקסימאלית
דבש דואגת שהאתר שלך יעבוד, יעבוד, ושוב יעבוד. אמינות היא שם המשחק. השרתים שלנו ממוקמים בארץ ולכן הם ממשיכים לתפקד כרגיל גם במקרים שבהם התקשורת לחו"ל עמוסה או מנותקת.

מערכות גיבוי להבטחת שרידות גבוהה
גיבוי חשמל : בעת הפסקת חשמל, נכנסות לפעולה מערכות אל פסק,שפועלות עד להתחלת פעולת הגנראטורים.
גיבוי דיסקים : המערכות מכילות דיסקים כפולים וזהים כך שבעת קריסת דיסק בשרת הפעילות עוברת אוטומטית לדיסק השני ודיסק שלישי נכנס מייד לפעולה כגיבוי.
גיבוי החומר : גיבוי יומי של כל האתרים המאוחסנים וכך אפשר לחזור לאינפורמציה שהייתה באתר אתמול, לפני שלושה ימים, לפני שבוע, לפני חודש או לפני שלושה חודשים.
גיבוי קישוריות : התקשורת אל השרתים מגיעה במקביל מכיוונים שונים, כך שבעת תקלה או ניתוק פיזי של אחד הכבלים לחווה, התעבורה ממשיכה ללא הפסקה דרך הכבלים האחרים.

מהירות תגובה
השרתים שלנו מאוחסנים באחת מחוות השרתים הגדולות ביותר בארץ, דבר זה מבטיח תגובה מהירה של האתר.

רוחב פס גדול
דבש מחזיקה ברוחב פס גדול שמבטיח מהירויות הורדה והעלאה מקסימאליות.

מחיר סביר והוגן
הלקוח הישראלי (ובצדק) לא אוהב להיות פראייר, הוא אוהב לקבל תמורה מלאה לכספו, ובדרך כלל גם יודע להעריך זאת. לכן, כדי שהלקוח יהיה מרוצה דואגת דבש שהמחיר יהיה סביר, הוגן ומותאם למחירים בשוק והתמורה תהיה מעל ומעבר לסטנדרט המקובל.

יש תמיד עם מי לדבר
חברת אחסון אתרי אינטרנט טובה היא כזו ששוכחים שהיא קיימת. האתר פשוט צריך לעבוד מהר, אמין, יציב ומגיב. אנחנו בדבש עושים הכל כדי שהלקוח לא יצטרך להתקשר אלינו. הלקוח מקבל את הטלפון הסלולארי האישי של איש התמיכה האחראי על האתר שלו.

יש לך אתר שצריך לאחסן?

דבר עם יוסי 04-6222266